9:00 - 18:00

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

88709121

تماس برای مشاوره رایگان

جستجو
 

بازاریابی شبکه های اجتماعی

آژانس دیجیتال مارکتینگ پی اچ سئو > بازاریابی شبکه های اجتماعی
بازاریابی شبکه های اجتماعی

محبوبیت شبکه های اجتماعی:

طبق آمار ۷۸% افراد دارای حساب کاربری در شبکه های اجتماعی هستند و روزانه به طور متوسط  ۹ ساعت از وقت خود را به آن اختصاص می­ دهند. پس بهترین مکان برای تبلیغات و شناخته شدن همین شبکه های اجتماعی هستند که مردم بیشترین زمان خود را صرف آن می­‌کنند و اگر از بازاریابی شبکه های اجتماعی برای معرفی و تبلیغِ شما استفاده شود، باعث جلب بیشتر مشتری و افزایش آگاهی مردم نسبت به برندِ شما می­ گردد .

به طور کلی، شبکه های اجتماعی ابزارِ جذب مشتری و اعتبار دهی به شما هستند و سبب ارتباط بهتر و بیشترِ مشتری با شما و جلبِ اعتماد آنها می شود.

بازاریابی شبکه های اجتماعی:

اگر تبلیغات از روش صحیح و با برنامه ریزی اصولی انجام گردد نتایج مثبت و فوق العاده ای در پی خواهد داشت به این صورت که پس از مدتی مقبولیت اجتماعی پیدا می‌کنید و شناخته می‌شوید. سپس به طور خودکار و بدون هیچ هزینه ای، افراد با تگ کردن، اشتراک گذاری و آوردن نام شما بر روی پست های خود، به نوعی برای شما تبلیغ می کنند.

همچنین نظرات زیر پست های شما و ارتباط کاربران با برند شما در این قسمت، نکته ی بسیار مهمی است که هم سبب تبلیغِ شما می گردد و هم به شناخته شدن و دیده شدن شما سرعت می بخشد.

ولی اگر این تبلیغات در شبکه های اجتماعی بدون آگاهی صورت گیرد با شکست مواجه می شود و تاثیر مثبتی نخواهد داشت. افراد زیادی برای تبلیغ کار خود کانال های تلگرامی یا پیج های اینستاگرامی ساخته اند ولی فالوورهای چندانی نتوانستند جذب کنند و با شکست مواجه شدند.

پس برای جلوگیری از این اتفاق بهتر است از روش های اصولی و کمک افراد حرفه ای در این زمینه استفاده شود.

بازاریابی شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی

خدماتِ ما در زمینه بازاریابی شبکه های اجتماعی:

۱.مشاوره به هدف بهینه سازیِ فعالیت ها:

ما به شما مشاوره می دهیم که با توجه به حوزه کاری‌تان، چه سبک تبلیغی بهتر است و دارای بالاترین بهره وری می باشد. همچنین هزینه های شما را کاهش داده و به صرفه ترین ها را برای شما انتخاب می کنیم.

۲.معرفی شما:

ما با بازاریابی شبکه های اجتماعی برند، خدمات و محصولات و سوابقِ کاری شما را معرفی و ذهنیت مثبتی را نسبت به برند شما در مخاطبان ایجاد می کنیم.

۳.برقراری ارتباط با مخاطبانِ هدف:

ما با کسانی که در حوزه کاری شما فعالیت می کنند و نیاز به دریافت خدماتی از شما دارند ارتباط برقرار می کنیم. و از خدماتی که شما می توانید ارائه دهید آن­ها را مطلع می سازیم.

۴.بررسی رقبای شما:

ما فعالیت، کار و تکنیک رقبای شما را بررسی می کنیم و با توجه به حیطه ی کاری شما و زمینه ی فعالیت شما، راهی خاص و متفاوت برای شما در نظر می گیریم.

۵.مدیریت شبکه های اجتماعی با توجه به معیار های  شما:

شما را آنطور که مد نظرتان هست، به مخاطب معرفی می کنیم و شبکه های اجتماعی شما را با توجه به  فعالیتی که دارید و نیاز مشتری، طراحی و ارائه می کنیم.

۶. گذاشتن پست و انتشار مطالب مرتبط به طور روزانه:

پست ها و مطالبی را برای معرفی کار شما و آشنایی مخاطبان با روند کار و زمینه فعالیت شما، روزانه در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی انتشار می دهیم.

۷.به چالش کشیدن مخاطب و برقراری ارتباط با آن ها:

ما با مخاطبان شما ارتباط برقرار کرده، نیاز های آنان را در نظر گرفته و با توجه به سلایق آنها، فعالیت های خود را در زمینه بازاریابی شبکه های اجتماعی تدوین می کنیم.

۸. برگزاری کمپین تبلیغاتی، مسابقه و انتشار اخبار شما:

کمپین ها و مسابقاتی در نظر می گیریم که مخاطب را به چالش بکشد و ارتباط دو سویه با شما برقرار کند. همچنین مخاطبان شما را از آخرین اخبار، نتایج و جوایز مسابقات مطلع می سازیم.

۹. طراحی تصاویر، ویدئو کلیپ ها و به کارگیری افراد محبوب برای تبلیغات:

ما طرح های گرافیکی و کلیپ هایی با توجه به کار و فعالیت شما تهیه کرده و در اختیار عموم قرار می دهیم. همچنین با افراد محبوب برای بازدهی بیشتر تبلیغات و معرفی بهتر شما به مردم همکاری می کنیم.

۱۰. ایجاد اعتماد و صمیمیت بین شما و مخاطب:

در راستای اعتبار بخشیدن به برند شما، با مخاطبانتان ارتباط صمیمانه ای برقرار کرده و نیازهایشان را درک می­کنیم، که در نهایت منجر به ارائه خدمات بهتر و اعتماد سریع ترِ مردم به شما می گردد.

شبکه های اجتماعی

فرصت طلایی
دوره آموزشی رایگان سئو