9:00 - 18:00

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

88709121

تماس برای مشاوره رایگان

جستجو
 

بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت
با سئو آشنا نیستید؟ اینجا را کلیک کنید

بهینه سازی سایت seo:

 

می خواهید بدانید ما برای شما چه می کنیم؟

فقط کافیه به تصویر زیر نگاه کنید… بله ما شما را در صفحه سرچ گوگل برای هر کلیدواژه ای که شما بخواهید، جزو نتایج اول قرار می دهیم.

seo
94

94 درصد از کل کاربرانی که در گوگل جست و جو می کنند، همان صفحه ی نخست به خواسته خود می رسند و دیگر به صفحات دیگر نمی روند.۰

شاید برای شما سوال باشد که در صفحه نتایج گوگل بالا بودن چقدر بر سود و زیان یک کسب و کار می تواند اثر بگذارد ؟ آیا اصلا می توان روی تاثیرات مستقیم گوگل حسب باز کرد یا که خیر ؟

اگر که هنوز به اعجاز گوگل به ترفیع و حتی نابودی کسب و کارتان ایمان نیاورده اید، فقط کافیه نگاهی به جدیدترین نتایج حاصل از بررسی های خبرگان این حوزه بیاندازید.

مشاوره کلمات کلیدی:

حال که به اهمیت بهینه سازی سایت در ارتقا کسب و کارمان پی بردیم باید ببینیم در چه کلمات کلیدی می خواهیم صفحه اول گوگل باشیم. ما در پی اچ سئو با استفاده از تجربه ی چندین ساله در بهینه سازی سایت ها، امروزه با دقت و توان مضاعفی می توانیم سایت شما را در مدت زمان طولانی تری با کلمات کلیدی خواسته شده در گوگل بالا نگه داریم. اگر از کلمات کلیدی که بیشترین جست و جوی ماهیانه را در گوگل به دنبال دارند آگاه نیستید، ما می توانیم به کمک ابزارهای روز دنیا، بهترین و متناسب ترین کلمات کلیدی به بیزینس شما را به صورت رایگان معرفی کنیم.